شرایط و قوانین و حریم خصوصی

کاربر عزیز، لطفا تمامی شرایط و قوانین پرسیکاو را با دقت مطالعه بفرمایید و در صورتی که هرگونه سوال و یا ابهامی دارید از طریق پشتیبانی در پنل کاربری اقدام به پیگیری بفرمایید.

جزئیات برخی از موارد مهم قوانین پرسیکاو:
  • پرسیکاو کاملا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و در صورتی که هر گونه تخلفی از فروشنده یا محصولات ایشان از جانب پلیس فتا یا مراجع مربوطه اعلام گردد فروشگاه مسدود شده یا محصول مربوطه حذف خواهد شد.
  • هر گونه اعتراض و یا بروز مشکل در ناحیه کاربری از طریق پشتیبانی قابل پیگیری می باشد.
  • در صورتی که بیش از 15 روز از زمان خرید سرویس شما گذشته باشد امکان عودت وجه وجود ندارد.
  • محصولاتی نظیر: انواع دخانیات مثل سیگار و تنباکو، آنتی ویروس eset درپرسیکاو تایید نخواهند شد یا در صورت گزارش بلافاصله حذف خواهد شد.
  • چنانچه در خصوص عدم رعایت حق کپی رایت محصولات از جانب مالک اصلی محصول احراز شود، پس از بررسی حذف خواهد شد.
  • در صورتی که محصولات سایت شما در پرسیکاو منتشر شده باشد امکان حذف آنی محصولات وجود ندارد و نیازمند پیگیری این مورد از سمت کارشناسان پرسیکاو می باشد.

خرید کالا و خدمات


پرسیکاو صرفا یک موتور جستجوی کالا می باشد که از طریق معرفی محصول از فروشگاه های مختلف و مقایسه آنها، به شما کمک می کند تا خرید آسان تر و بهتری داشته باشید. توجه داشته باشید تمامی فرایند خرید، از طریق وب‌سایت فروشگاه‌ها انجام می‌ گیرد و پرسیکاو در فرایند خرید و پرداخت هزینه محصول دخالتی نداشته و به اطلاعات خرید شما نیز دسترسی ندارد.

بنابراین تمامی مشکلاتی که ممکن است در زمان خرید با آن مواجه شوید، بر عهده‌ی فروشگاه‌ می‌باشد. تمامی خدماتی که فروشگاه‌ها ارائه می‌دهند (مانند گارانتی یا نحوه ارسال محصول) بر عهده‌ی فروشگاه بوده و در صورت نقض هر کدام، پرسیکاو مسئول نمی‌باشد.

پرسیکاو در راستای افزایش اعتماد، رضایت کاربران و جلوگیری از سوء استفاده توسط فروشگاه های نامعتبر، سعی می کند در صورت دریافت گزارش تخلف از فروشگاه ها، سریعا به آن رسیدگی و در صورت اثبات تخلف، فروشگاه ذکر شده را به حالت تعلیق در آورد. کاربران می‌توانند از طریق بخش ارتباط با پشتیبانی، گزارشات و سوالات خود را در خصوص فروشگاه ها و محصولات به اطلاع پشتیبانی پرسیکاو برسانند.


نحوه پرداخت به کاربران و تسویه (در صورت وجود)

 

  • هزینه های مربوط به نمایش محصول در سایت و کلیک های انجام شده از طریق درگاه پرداخت مستقیم انجام و در پنل کاربر قابل مشاهده است.
  • کاربر می پذیرد در صورت پرداخت ناموفق از طریق درگاه بانکی، شخصا مسئول پیگیری وجه کسر شده از سیستم بانکی مربوطه می باشد و پرسیکاو نیز همکاری لازم را جهت تعیین وضعیت مبلغ پرداختی به عمل می آورد و در صورت درخواست کاربر، حساب بانکی خود را مورد بررسی قرار خواهد داد، این بررسی با توجه به حجم تراکنش ها ممکن است تا 72 ساعت زمانبر باشد.
  • امکان عودت مبالغی که به صورت مناسبتی هدیه داده شده است وجود ندارد و صرفا بخشی از هزینه های واریز شده عودت داده می شوند.

 
محتوا و محصولات
محصولات منتشر شده در پرسیکاو ابتدا توسط خزشگرها از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر (دارای نماد اعتماد الکترونیکی) جمع‌آوری می‌شود. سپس توسط هوش مصنوعی و پشتیبان پرسیکاو بررسی و پس از تایید در سایت قرار می‌گیرد. البته همواره ممکن است اشتباهی در حین بررسی محصولات رخ دهد. پرسیکاو مسئولیتی در قبال جزئیات مطالب ارائه شده توسط فروشندگان نداشته و اطلاعات ارائه شده توسط هر فروشگاه، متعلق به وی است. از این رو نیاز است که مشتری در هنگام خرید از سایت فروشنده نیز به جزئیات نیم نگاهی داشته باشد.


بررسی مشخصات محصول
قبل از خرید، مشخصات محصول را در سایت فروشنده بررسی کنید. پرسیکاو به صورت روزانه و ساعتی سعی می کند قیمت محصولات را بروز نماید و اطلاعات مختصری نیز در خصوص محصول در اختیار کاربران قرار می دهد. با این حال به ندرت ممکن است اشتباهی در بروز شدن قیمت و توضیحات محصول رخ دهد. لذا حتما قبل از خرید محصول، قیمت و مشخصات محصول را به صورت کامل در سایت فروشنده مطالعه نمایید.